10 Mayıs 2013 Cuma

Gençler, Genç Odalarını Gördünüz Mü?


Ev tekstil ürünleri içinde evinizde en çok ihtiyaç duyacağınız ürün, nevresim takımlarıdır. Hiçbir zaman modası değişmeyen ürünler, çok kullanmanıza bağlı olarak zamanla yıpranır. Değiştirilmesi gereklidir. Ve daima evdeki eksiklerden biri olmaktadır. Eğer nevresim takımları konusunda hassas bir ev hanımı iseniz, çıkan yeni nevresim takımı modellerini de evlerinizde uygulamak istersiniz.

Nevresim ihtiyacınızı karşılamanızda size yardımcı olan markalardan biri de Soley’dir. Soley, çift ve tek kişilik nevresim takımları ile yatak odalarınıza canlılık getirmektedir. Renkli çarşafları ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz çarpıcı desenleriyle sizi şaşırtır. Soley’in ürünleri, aradığınız kaliteyi size sunar. Alacağınız takımları, uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Dayanıklı olan ürünlerin fiyatları da, oldukça ekonomiktir.
Soley kadar kullanım ağı geniş olan bir diğer kaliteli firma da Sarev’ dir. Sarev, farklı tasarımları ve iç açan renkleriyle diğer firmalardan bir adım öne geçer. Desenlerindeki tasarım zenginliği, siz bayanların hoşuna gidecektir. Özellikle çift kişilik nevresim alanında çok başarılı modeller yer almaktadır. Renk ve desenlerinin uyumu, yatak odanızı daha keyifli bir hale getirecektir. Rengarenk, temiz çarşaflar arasında uyuduğunuz uykunun tadına varacaksınız. Sadelikten yana olanlar, gösterişi sevmeyenler ve tarzını ortaya koymak isteyen genç çiftler, bu takımlara bayılacak.Çift kişilik nevresim takımlarında uygulanan yenilikleri, tek kişilik uyku setleri ve nevresim takımlarında da görüyoruz. Tek kişilik nevresim setleri ve pike takımlarına, misafir odasından daha çok, çocuk ve genç odasında rastlıyoruz. Genç odasını dekore ederken, evinizde bulunan gencin tarzına ve sevdiği renklere uygun olmasına özen gösterirsiniz. Genç odası, yansıttığı enerjiyle kendi tarzını ortaya koyar. Burada kullanılacak aksesuarların ve ürünlerdeki desenlerin büyük önemi var. O yüzden genç odanıza nevresim takımı alacak iseniz, her şeyin uyum içinde olmasına dikkat edin. Erkek çocuklarına ait odaların daha çok mavi renk, kız çocukların odalarının ise pembe ve tonlarına hakim olduğu görülüyor. Ama siz, koyu ve açık renkleri bir arada kullanarak, modayı yakından takip etmiş olur, genç odanızın stiliyle fark yaratmasını sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder