21 Şubat 2014 Cuma

Telefon Kılıfları Çok Şık

''İnternette şöyle bir yazı buldum. Gerçekten çok güzel ve faydalı bir yazı. Bu yazı sayesinde Moda in moda sitesi ile tanıştım. Hem telefon kılıfları hem de güzel pek çok ürün bu site içerisinde sizleri bekliyor.

Yeni nesil akıllı telefonlar artık yer yanımızı sardı. Herkesin elinde artık bu yeni telefonlar var. İş hayatındakilerin maillerini okuduğu, birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlayan, kiminin oyun oynadığı, kimilerinin görüntülü görüşme yaptığı yeni telefonlar artık herkeste var.


Özellikle iş hayatımızda çok işe yarıyor. Firmalarla veya yöneticilerimizle anında iletişim kurmamızı sağlayan ve yazıları, grafikleri anında indirip inceleyebileceğimiz bir teknolojiye sahibiz artık. Acil bir mail cevaplamak gerektiğinde artık bilgisayar taşımamıza gerek kalmadı. Basit bir 3g veya wireless bağlantısı yeterli. Otobüslerde, trenlerde, metroda  canımız sıkıldığında e-kitap okuyabiliyoruz. İndirdiğimiz kitapları telefonumuza kurup ekranda okuma teknolojisi belki de gelecekte kitapları raflardan kaldırabilir. Pek çok kişi de oyun amaçlı akıllı telefonları kullanıyor. Yeni çıkan oyunlar bir anda milyonlarca kişinin sürekli yanlarında bulundurduğu bir aletin içinde oluyor ve anında oyun oynayabilecek fırsat bulduklarında oynuyorlar.Sadece telefonlar değil, yeni nesil telefonlar sayesinde telefon kılıfı gibi farklı ve yeni sektörler de oluştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder